Pradinis Veikla HoReCa

HoReCa

UAB „Coffee Address“  siūlo specializuotus sprendimus HoReCa srities įmonėms: kavinėms, restoranams, viešbučiams ir bistro. Tai profesionalūs kavos aparatai ir kavos malūnai, įrangos servisas ir priežiūra, kavos, arbatos ir kitų produktų tiekimas.

Šiandien kava vaidina svarbų vaidmenį daugelio žmonių kasdieniniame gyvenime. Kavos mėgėjai domisi, įgyja įvairios patirties, tampa vis labiau nusimanantys apie vartojamą produktą. Štai kodėl ypač svarbu teikti kokybišką kavos gėrimą, puodelį po puodelio, siekiant užtikrinti klientų maksimalų pasitenkinimą.

Darbuotojų kompetencijos ir profesionalumo, sukauptos patirties dėka galime konsultuoti visais karštų gėrimų tiekimo klausimais: pradedant įrangos parinkimu, baigiant meniu sudarymu bei pardavimų skatinimu.

Mes siūlome patikimiausiai veikiančius tradicinius ir automatinius kavos aparatus, kavos malūnus, kuriuos sureguliuosime priklausomai nuo Jūsų pasirinkto kavos pupelių tipo.

Filtrinė kava yra svarbus viešbučiuose teikiamų paslaugų elementas. Mes galime pasiūlyti specialiai Jūsų poreikius atitinkantį filtrinės kavos aparatą ir produktus.

UAB "Coffee Address" siūlo itin platų kavos rūšių asortimentą. Kavos pupelės skrudinamos ir maišomos atsižvelgiant į specifinius skirtingų kavos aparatų modelių parametrus. HoReCa specialistų komanda visada pasiruošusi konsultuoti ir atlikti degustacijas. Be kavos galime pasiūlyti platų arbatos, kakavos ir kitų gėrimų asortimentą. Išskirtiniam kavos pateikimui UAB "Coffee Address" yra sukūrusi porceliano bei popierinių puodelių kolekciją.

UAB "Coffee Address" rengia konsultacijas ir mokymus, kurie padės išmokti pagrindines Espresso, Cappuccino, Caffe Latte ir kitų kavos gėrimų ruošimo subtilybių.