Pradinis Apie PA Naujienos Kimbo Espresso Elite - premium kavos pupelių linija

Kimbo Espresso Elite - premium kavos pupelių linija

2015 - 10 - 09
Kimbo Espresso Elite - premium kavos pupelių linija


Geros kavos receptas pirmiausia prasideda nuo kavos pupelių parinkimo. Kimbo ekspertai kavos plantacijose kruopščiai atrenka pačias geriausias kavos pupelių rūšis. Jau daugiau nei 50 metų Kimbo įkūnija tikrą aistrą kavai. Ši bendrovė yra viena iš Italijos rinkos lyderių – pasaulyje laikoma neapolietiškų tradicijų simboliu.

Pristatome itin vertinamą kavos pupelių mišinių liniją kavinėms, barams, restoranams: Kimbo Espresso Elite. Aukščiausios kokybės kavos pupelės maišomos tik kruopščiai paskrudintos. Taip sukuriami rafinuoti mišinių skoniai, kerintys nepakartojamu, įtraukiančiu aromatu. Ištobulinta naudojant naujausias technologijas, Kimbo Espresso Elite tiekiama šiuolaikinėje elegantiškoje pakuotėje – 3 kg skardinėje.

Kimbo Espresso Elite 100% Arabica Top Selection - tai švelnaus aromato 100 proc. arabikos kavos pupelių mišinys iš Centrinės Amerikos ir Brazilijos plantacijų. Ši kava tiks mėgstantiems mėgautis espresso malonumais.

Kimbo Espresso Elite Limited Edition - tai intensyvaus aromato ir išraiškingo skonio aukščiausios kokybės kavos pupelių mišinys. Paruoštas espresso yra ypač saldus, su ilgai išliekančiu šokolado poskoniu.

Kimbo Espresso Elite Gran Gourmet - tai puikus sodraus aromato ir subtilaus skonio aukščiausios kokybės kavos pupelių mišinys. Tai sumanaus ir stropaus pupelių skrudinimo rezultatas, idealiai tinkantis mėgstantiems švelnaus skonio espresso.

Plačiau apie šiuos kavos pupelių mišinius skaitykite čia: